top of page

Område Sør

Edru Livsstil Rogaland distrikt

Leder

Astri Haaland

Kontakt

raahaal@online.no

90 94 02 67

Edru Livsstil Haugesund

Kontaktperson: Randi Tollaksen

rtollaksen@haugnett.no

90678655

123-456-7890 

Alltid Edru Jæren

Leder: Tor Selmer Olsen

mariogtor@yahoo.no

47031136

123-456-7890 

Strand og forsand fråhaldslag

INgen leder

Medlemmer men ingen kontaktperson

123-456-7890 

DNT Edru Livsstil Time Fråhaldslag

Leder: Marit Lende

raahaal@online.no (leder i Rogaland)

91877916

123-456-7890 

DNT – Edru Livsstil Aust-Agder

Leder: Runar Jakobsen

jakobsen74@yahoo.no

90257630

123-456-7890 

Avholdslaget Sverre

Leder: Gerd Jorun Igland

iglandgj@online.no

97588675

123-456-7890 

Det Norske Totalavholdsselskap Arendal

Leder: Tor Magne Braathen

tor@magne.as;

93044556

123-456-7890 

Edru Livsstil Birkenes

Kontaktperson: Øystein Aanesland

gunnar@aaneslandfabrikker.no

95230638

Andre kontaktperson: 

Lars Aasbø

aasboe.lars@gmail.com

41610330

123-456-7890 

Lillesand Avholdslag

Ungdomsgruppe mekkegruppe ->>>>

- sende bilder, 

Leder: Runar Jakobsen

jakobsen74@yahoo.no

90257630

Kontaktperson

Berit Edvardsen

90906610

123-456-7890 

Molland og Tjore Avholdslag

Leder: Teodor Teistedal

teodor@teistedal.no

48059170

123-456-7890 

Reddal avholdslag

ingen leder

123-456-7890 

DNT – Edru Livsstil Vest-Agder

Leder: Kåre Lauvsland

kaare57@hotmail.no

95101779

123-456-7890 

Finsland avholdslag

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

Leder: Kåre Lauvsland

kaare57@hotmail.no

95101779

Flekkefjord DNT Edru Livsstil

Kontaktperson: Sigmund Kroslid

Sigmund.Kroslid@pjn.no

99201663

123-456-7890 

Flekkerøy Avholdslag

Ingen leder

123-456-7890 

Kristiansand Avholdslag

Leder: 

Anne Gerd Væting Sunde

Kontakt:

post@krsa.no

a_sunde50@yahoo.com

90 75 35 62

  • Turgruppe
  • Hovedside
  • Systua

Kontaktinformasjon

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

Kvinesdal Avholdslag

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

DNT Edru Livsstil Marnadal

Kontakperson: Svein Arild Strædet

strede@frisurf.no

97749505

123-456-7890 

Kjølebrønd avholdslag

ingen leder

123-456-7890 

bottom of page